Bina İnşaat AVM

Bina Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bina dış cephe, aluminyum kompozit panel temizleme, cam kireç temizlik ürünleri

Kompozit Panel temizliğine,

Bina dış cephe temizliğinde

genellikle ülkemizde gereken önem gösterilmemektedir. Aslında konunun nekadar önemli ve hassas olduğunu daha sonradan, kompozit panel yüzeyi zarar gördükten sonra anlaşılmaktadır.

Bina dış cephe yatırımınızı korumak

için mutlaka kompozit panel temizliğine gerekli önem ve hassasiyeti göstermeniz şarttır. Herhangi bir ürün veya kimyasal ile (örnegin, çamaşır suyu, cif ve b.) ürünlerin kullanması panellerin hassas yüzeyine hemen zarar verir ve kısa zaman içerisinde panellerinizde soyulma meydana gelir. Ürünlerimiz tüm farklı renkte kompozit panellere göre tasarlanmıştır. ETS Kompozit panel temizlik ürünlerimizi tüm panellerinizde güvenle uygulayabilirsiniz.

Aluminyum cam dış kompozit panel cephe temizlik

Bina dış cephe (Kompozit Panel Temizlik ürünlerimiz)

olası tüm kompozit- panel, alucobound, alubound, alikoban, tabela, trafik işaretleri, levha, reklam panoları, bina dış kaplama ve cephesi, gökdelen vb. binalar, cam binalar ve benzeri parlak veya mat olan kompozit panel yüzey temizliğinde, kir, yağ, tortu ve korozyon çıkarma işlemleri için kullanılabilecek, güçlü universal ve ekolojik, kullanıcı dostu olan bir kompozit panel temizlik ürünleridir.

Bina dış cephe temizlik ürünlerimizin uygulaması:

Temizlik yöntemi olarak özel konsantresi su ile seyreltilebilir, ürünü püskürtme yöntemi, yumuşak sünger ile silme, cam temizleme mopları vb. cam temizleme aletleri kullanılabilir özelliktedir.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.