Endüstri ve Sanayi

Endüstriyel sanayi yağ temizlik ve pas sökücü ürünler. Yağ ve makina temizlik ürünleri.

Endüstri ve Sanayi

Üretim sanayisinde,

kullanılan ve kullanılması gereken endüstriyel temizlik ürünlerin, büyük titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Üretim şirketlerinin doğru temizlik ürünlerini seçebilmesi açısından temizlik ürünlerin REACH ve HACCP tüzüğüne göre üretilmiş ürünler olması zaruridir.

REACH, AB’deki kimya endüstrisinin rekabet gücünü artırırken aynı zamanda insan sağlığının ve çevrenin kimyasallar tarafından oluşturulan risklerden korunması için kabul edilen bir Avrupa Birliği düzenlemesidir. 1907/2006 Sayılı Tüzük (REACH Tüzüğü) 1 Haziran 2007’de yürürlüğe giren AB Kimyasallar Yönetmeliğidir.

Türkiyede’de 1 Haziran 2017 tarihinde devreye giren REACH tüzüğü ülkemizde’de AB uyum yasaları çerçevesinde devreye girmiştir. Şirketimizin üretmiş olduğu tüm temizlik ve bakım ürünlerini, 13 Aralık 2014 tarihli ve 29204 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik uyarınca hazırlanmıştır.

oksijen yağ temizleyici

Sanayi sektöründe teknik ve profesyonel temizlik ürünleri

ile temizlenmesi gerekmektedir.Yüksek maliyetlere satın almış olduğunuz CNC makinaları, üretim Robotları, Üretim için kullanılan komplike makineler, üretim bandında, sanayide kullanlılan makinelerin temizliği büyük bir titizlikle doğru ürünlerin seçilmesi gerekmektedir.

Şirketimiz diğer sektörlerde olduğu gibi, sanayi sektörü içinde teknik temizlik ürünleri üretmektedir. Yağ sökücü, Makine temizlik ürünü, Epoksi zemin temizleme ürünleri, Oksijen yağ temizlik ürünü, CNC makina temizlik ürünüleri ve benzeri ürünler ReacH ve HACCP mevzuatlarına uygun olarak üretip, müşterilerimizin tercihine sunuyoruz.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.