Havacılık ve Uzay Sanayi

havacılık temizlik ürünleri

Havacılık ve Uzay Sanayi

Havacılık ve uzay sanayisinde kullanılan ürünlerimiz,

Boeing, Mc Donnell Douglas, Airbus ve Airbus Helicopters

şartnamelerine göre test edilmiş ve ABD’de bulunan SMI Laboratuarlarında onaylanmıştır. Havacılık temizlik ürünlerimiz, tüm test aşamalarını yüksek başarı ile gerçekleştirerek havacılık sektöründe güvenli ve onaylı ürün olarak kullanıma hak kazanmıştır. Ürünlerimizin ekolojik olması, solvent maddeler içermediğinden dolayı gerek yurt içinde ve yurt dışında büyük Hava yolu şirketleri tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Havacılık ürünlerimiz ayrıca Nato – Namsa tarafından onaylıdır.

Nato stoklarında da Nato bakım ürünüleri olarak Namsa tarafından tedarik edilmektedir. Askeri uçak temizlik ve bakım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Askeri ve sivil Uçak ve Helikopter lerde güvenle kullanılabilir özelliktedir. Avrupada ve Türkiye’de köklü havayolu şirketleri, ürünlerimize yazılı olarak referans vererek ürünlerimizin benzersiz ve yüksek kalitede ürün olduklarını tescil etmişlerdir. Uçak temizlik ve bakım ürünlerimiz tüm standartları yerine getirmektedir ve kolayca tüm uçak ve helikopterlerde uygulanabilir.

Pist temizlik ürünler

Pist temizleci ve pist aydınlatma temizlik ürünlerimiz

yenilikçi teknolojilerle üretilmektedir. Kullanıcı ve çevre dostu olan temizleyici ürünlerimiz, aynı zamanda güçlü temizleyici özellikleri bulunmaktadır.

Pist yüzeyindeki tüm kirlilikleri %100 oranında temizler,

aynı zamanda pistin beton yüzeyine kesinlikle zarar vermez. Yerel mevzuata uygun olarak kanalizasyona karışabilen ürünlerimiz, çevre dostu ve tehlikeli madde etiketlenmesine tabi değildir. Yanıcı ve patlayıcı özellikte değildir.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.