Kurumsal Otel Sağlık

Temizlik ve hijyen

Kurumsal Otel Sağlık

Hastane, Otel ve Uçaklarda temizlik ve hijyen profesyonel yapılıyor mu ?

Otel ve hastane temizliği, insan sağlığı bakımından çok büyük önem teşkil etmektedir. Otel müşterileri 5 yıldızlı bir otel odası kiraladığında temiz, hijyenik ve bakterilerden arındırılmış bir oda kiraladıklarını zannederek güven beklentisi yaratır. Otel odalarının sadece görüntü olarak güzel görünmeleri, aksesuarların yeni, yatakların ve mobilyalarının modern ve konforlu olması hijyenik olduğunu ispat etmez, gerçekte ise mevcut piyasada satılan yüzey temizleyiciler, temizlik maddeleri, alkol bazlı dezenfektanlar ve kimyasallar bakterileri öldürmekte yeterli kalmamaktadır. Çünkü değişik ülkelerden gelen müşteriler farklı hastalıklar ve bakteriler getirmektedirler. Genellikle bu risk daima mevcut bulunmaktadır ve Otel yönetimi tarafından yeterli derecede kontrolü yapılamamaktadır.

Benzer şekilde Hastane ameliyat bölümünde,

hastalar hastanede olduklarını ve güvende olduklarını, hijyenik olduğunu var sayarak hastaneye güven duymaktadırlar. Fakat hastalar hiçbir şekilde hastanenin ameliyat bölümünde bakterilerin %99.99 oranında elimine edildiğini, profesyonel ürün kullanılıp veya kullanılmadığını tespit edemez. Hastanede enfeksiyon kontrol komitesinin bulunup veya bulunmadığını bilemez, dolayısıyla ameliyat bölümleri hastaların teftişi veya gezip göremeleri için yasak bölümdür. Hastalar bakterilerin hangi ürünle ve ne şartlarda temizlendiğini, ameliyat bölümünün % 99.99 oranında bakterisiz veya bakterili olduğunun tespitini yapamaz. Hastaneye güvenerek ameliyat olur.

Genellikle Hastane veya halk deyimiyle

(ameliyathane mikrobu) kendini alkol bazlı dezenfektanlara karşı dirençlendirecek şekilde yaşamını sürdürmektedir. Hastalar ameliyat sonrasında enfeksiyon yoluyla ciddi rahtsızlar ve yaşam riski altına girerler. Doğum, ameliyat ya da kanser tedavisi için hastaneye giden birçok insan, burada kaptığı mikrop yüzünden aylarca yoğun bakımda kalıyor ya da hayatını kaybediyor. Son yıllarda Türkiye’de hastane mikrobundan ölenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Hastane mikrobundan meydana gelen ölümler Türkiye’nin büyük hastanelerinde bile sıradan hale gelmiş oldu!

Benzer şekilde toplu taşıma araçlarında,

uçak, metro, metrobus ve tüm toplu taşıma araçlarda aynı riskler bulunmaktadır. Insan sağlığını ciddi şekilde tedit eden bu enfeksiyon risklerine karşı ne şekilde tedbir alınmaktadır ? Müşterilerini ilgili şirketler yeterli miktarda bililendiriyor mu ? Vatandaşlara ve müşterilere karşı yeterli miktarda bilgilendirme yapılmakta mı ?

Yoğun bakım üniteleri dezenfekte eğitimi

ETS International ‘ın  üretmiş olduğu temizleyici ve dezenfekte edici ürün Cleaner & Dizinfector tamda bu noktada devreye girerek %99,99 oranında tüm bakterileri ve mikropları elimize eder, mutasyon yapmalarını engeller ve derin temizlik sağlayarak mikropları öldürür.

Temizleyici ve dezenfenke edici ürünümüz alkol bazlı olmadığından uçucu özelliğe sahip değildir, bu nedenle yüzeyde beklemesi süresi ve mikroplara karşı direnci çok güçlü olduğundan, bakterilerin mutasyona karşı şansları bulunmamaktadır. Tüm bakteri çeşitlerini elimize ederek hastane ve otel odalarının hijyenik olmasını sağlar. ETS ürünlerine güven duyan tüm kurumsal müşterilerimiz, müşterilerine karşı ne kadar sorumlu olduklarının bilincini taşımaktadırlar.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.