Temizlik Ekipmanları

Temizlik ekipmanları,ürün püskürtücü aparatlar, kompozit silme fırçaları, uçak yıkama makinesi, temizlik bezleri

Temizlik Ekipmanları

Temizlik sektöründe en önemli maddelerin

başında profesyonel temizlik maddesi gelmektedir. İkinci en önemli etken ise temizlik ekipmanıdır. Profesyonel temizlik ekipmanları kullanan profesyonel şirketler daima daha kaliteli sonuç elde etmektedirler. Kaliteli sonucun yanısıra daha az ürün tüketimi ve daha az çaba sarfedecek mükemmel temizlik sonuçları elde ederler.

Kaliteli temizlik ekipmanlar uzun

zaman kullanım ömrüne sahiptir. Kaliteli fırça seçimi, yapılacak temizlik işini çok daha az efor ve zaman harcayarak çok daha başırılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.  Temizlik ürünlerini püskürtme yöntemiyle temizlenmesi, ürünün doğrudan kirli yüzeye temas etmesini kova ve peluş kullanım yöntemi ile kıyaslandığında çok daha başarılı ve temiz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kova pelluş yöntemi ilk fırsatta kova içerisinde bulunan ürünü kirletir, kirli olan ürün hiçbir şekilde beklenen sonucu sağlamaz , aksine kirleri sıvaştırı ve daha problemi durumda sokar.

Uçak yıkama makinesi

profesyonel uçak temizlik makinesi ve uçak temizlik fırçaları, temizlik bezleri, ürün püskürtme ekipmanlı,

Temizliği yapılması gereken her alan için

ekipman seçimi çok önemlidir. Örneğin uçak dış yüzey temizliğinde uçak yüzeyini çizmeyecek ve kimya ile temas halinde sertleşmeyecek fırçalar tercih edilmesi gerek önemli bir bilgidir. Benzer hassas yüzey Bina dış cephe temizliğindede aynı uçak temizliğinde olduğu gibi kıl yapı sık ve çizmeyecek özel fırçalar tercih edilmesi gerekmektedir.

ETS ‘ International müşterilerine hem ekolojik temizlik maddesi

sunar, aynı zamanda kaliteli ve profesyonel temizlik fırçaları, uçak, yat, araç ve kompozit panel temizliğinde kullanılan özelliktedir. ETS özel mikro fiber temizlik bezlerin özellikleri kolayca kirlerin çıkartılmasında, kimyasal ürün tasarrufu sağlar. Uzun ömürlü olan püskürtme aparatlarımız ve karbon fiber yapılı temizlik ekipmanlarımız, kullanıcı kolaylığı ve verim artışı sağlar.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.