Otomotiv Transport Lojistik

araç cila parlatma, jant temizlik, tren temizlik maddesi, epoksi yüzez temizleyici

Otomotiv Transport Lojistik

Genellikle otomobil temizlik ve bakım

ürünlerinde ucuz ürün olma şartları müşteri ve kullanıcı tarafından aranmakta olan ilk şarttır. piyasaya ucuz ürün verebilmek için kimya şirketleri, hammaddenin ucuzunu kullanmak zorunda kalmaktadır, buda o ürün kalitesine etki etmektedir. Ucuz ve kalitesiz ürünlerin içeriklerinde mutlaka kostik ve tahriş edici maddeler mevcuttur.

Kalitesiz ve ucuza üretilen Otomotiv temizlik ve bakım ürünleri,

fırçasız oto yıkama denilen köpüklü ürün, çok aşırı aşındırıcı maddeler kostikler içermektedir. Kostik maddeler araç yüzeyinde boya ve cila tabakasını tahriş eder ve cila tabakasını ortadan kaldırır. Zamanla devamlı fırçasız oto yıkama yapılan araçlar, Türkiye’de güneşli havanın aşırı etkisiyle birlikte araç tavanlarında güneş yanmalarına, cila patlamalarına yol açmaktadır. Ucuz ürünle yapılan yıkama sonucunda araçların cila tabakası zarar görerek boya matlaşması, cila patlamaları ve boya kabarmaları, korozyon meydana getirir.

Müşteri aracının neden bu duruma düştüğünü

bir türlü anlam veremez, çözümü pasta cila yaptırmakta arar. Pahallı olan Pasta cila uygulaması zamanla artık yüzey tahrişini engelleyemez duruma getiri ve araçlarım zaruri olarak boyanmasını gerektir. Kaliteli ürün kullanımı ucuz ürünle kıyaslandığınıda hiçbir şartta pahallı olmadığını , müşteri ve kullanıcılar daha sonradan ucuza almış oldukları ürünün farkını ödedikten sonra fark ederler.

Hızlı Tren temizlik maddesi, ETS TGV tren metrobüs, otobüs yüzey temizlik eğitimi

Benzer şekilde Metro, Metrobüs ve Yüksek hızlı trenlerde

aynı şekilde ürünün ucuz olma şartı aranmaktadır. 1 Yıllık olan toplu taşıma araçlarında bakıldığı zaman cila tabakasının aşınmış olduğunu, matlaşma meydana geldiği gözlenmektedir. Toplu taşıma araçlar ilerleyen zamanda çok aşırı kirlenme sağlar.

ETS International’ ın geliştirmiş olduğu ürünler kesinlikle güvenli ürünlerdir.

Araç boya yüzeyine zarar vermez, benzer şekilde iç temilikte, deri koltuk kokpit temizliği için profesyonel ham madde kullanılan ürünlerin içeriklerinde kostik maddeler kullanılmaz. Amacımız kaliteli, ekolojik ve çevresel ürünler üreterek müşterilerimize kullanıcı dostu ürünler sunmaktadır. Avrupa’da Fransız hızlı treni TJV ve Almanya’da ICE hızlı trenlerin için yüksek kaliteli ürün üreterek müşterilerimize satmakayız.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.