Güneş Panel – Photovoltaik

güneş enerji panelleri temizlik ürünleri, ekipmanları. Temizlik Makine satışı ve eğiti

PV Güneş Panel

Türkiye’de bulunan 1644

Güneş Enerji Santralinin toplam kurulu gücü şu an itibari ile 1.363 Mw, toplam aktif santral sayısı ise 520’dir.
Kurulu güç ve santral sayısı ise günden güne artmaktadır. Güneş enerji santralleri photo voltaic panel temizliği konusu her geçen gün önem kazanmakta, yatırımcılar ve tesisi yapan EPC firmaları bu konuda çözüm aramaktadırlar.

Bazı firmalar ise bu konuya hiç önem vermeyerek,

işi zamana bırakıp tesisin yağmurla temizleneceğini zannetmekte ve büyük bir hata yapmaktadırlar. Tesisin düzenli aralıklarla, profesyonel makine ve ekipmanla temizlendiği takdirde nominal güçte uzun yıllar enerji üreteceği konusu çok az sayıda kişi tarafından bilinmektedir. ETS firmamızın geliştirmiş olduğu Güneş Panel Temizleyici S99 ürün, kurumlanmış olan tüm kirlenmeleri kolayca temizlemektedir.

Solar Panel Temizlik ürünleri

GES temizliği zannedildiği gibi kolay-basit

ve masrafsız bir iş değildir. Bir takım riskleri de beraberinde getirmekte ve yüksek riskli işler kategorisine girmektedir. Zira temizliğin yapıldığı yerde 1000 VOLT yüksek gerilim vardır. Yurt dışında bir tesisin temizlik ve bakımına, yıllık ürettiği elektriğin yüzde 10’u kadar bir bütçe ayrılmaktadır.

Ülkemizde ise çevre kirliliğinin pv panellerin

enerji üretimine etkisi konusunda bir araştırma yapılmadığından, yağan yağmurların santralleri temizleyebileceği düşünülmekte ve bu önemli konuya hiç bütçe ayrılmamaktadır. De iyonize saf su ve uygun ekipman ile temizlenen ve yüzeyi temiz bir pv panel kirli bir panele göre %30 daha verimli bir enerji üretir ve korozyona uğramaz.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.