Gaz Petrol Tanker Rafineri

Gaz rafineri Petro ürünleri

Endüstri ve Sanayi

Gaz, Rafineri, Petrol  Tanker Sanayisinde,

kullanılan ve kullanılması gereken endüstriyel temizlik ürünlerin, büyük titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Üretim şirketlerinin doğru temizlik ürünlerini seçebilmesi açısından temizlik ürünlerin REACH ve HACCP tüzüğüne göre üretilmiş ürünler olması zaruridir.

ETS International’ın üretmiş olduğu Petrol

ve rafineri sanayisi için ürünler tüm yukarda belirtilen Reach tüzüğünde yer alan bilgilere göre tasarlanmış ürünlerdir. Hammaddelerimiz Avrupa’nın köklü üreticileri tarafından ( BASF, Merck ) tedarik edilmektedir ve özel formüllerimiz sayesinde çevresel ve ekolojik ürünler üretmekteyiz.

Ürünlerimiz çevre yasalarına göre

tasarlanarak büyük bir titizlik ve uzun çalışmalar sonucunda, müşterilerimiz için eşsiz ve profesyonel ürün olarak sunulmaktadır. Gaz, Petro Sanayisinde ürünlerimizi kullanan uluslararası şirketler bu sebebten dolayı ürünlerimizi tercih etmektedirler.

Rafineri Petrol temizlik

Petrol tanker temizliğinde

kullanılması gerek ürünleri yanıcı ve zehirli olmaması gerekmektedir. Şirketimiz bu konuda ekolojik ürün üreterek çevresel kirliliği minimize etmektedir. Petrol Sanayisinde kullanılan ürünlerimiz su bazlıdır, yanıcı patlayıcı parlayıcı etkisi bulunmamaktadır. Çevreye zararı bulunmayan ürün üretimine dikkat etmekteyiz.

Şirketimiz diğer sektörlerde olduğu gibi,

Petrol ve Rafineri sanayisi içinde teknik temizlik ürünleri üretmektedir. Yağ sökücü, Petrol Katran temizleyici, Parça rulman temizleyici, sintine temizlik ürünü, Epoksi zemin temizleme ürünleri, Oksijen yağ hat bakım ve temizlik ürünü, makina parça temizlik ürünüleri ve benzeri ürünler ReacH ve HACCP mevzuatlarına uygun olarak üretip, müşterilerimizin tercihine sunuyoruz.

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.