Savunma Sanayi

Silah bakım temizleme ve bakım yağları

Savunma Sanayi

Silah bakımı için büyük çoğunlukta CLP özellikli

evrensel yağ (yağlama, temizleme, koruma) özellikle olması gerekmektedir. Bu şartları Türkiye’de yerine getiren nadir yağlardan birsidir ünlü ETS Silah koruma ve bakım yağı 967, bu yağ üçü bir arada yağdır. Yüksek bir temizleme gücüne sahiptir ve kurşun ve barut kalıntılarını sorunsun çıkartan özelliktedir.

Profesyonel silah yağı yerine

sıradan herhangi bir yağ veya solvent temizleyici veya farklı yollar denerseniz silahınıza büyük hasarlar verirsiniz. Birçok farklı yolları deneyerek silahınızı çalışamaz duruma getirirsiniz. Mutlaka gerekli temizliği sağlamak için daima hakiki silah yağı kullanılması önemlidir. Bu nedenle evrensel yağ ( CLP Cleaning, Lubiricants, Preventation ) kullanmanız en doğru seçiminiz olacaktır.

ETS – Silah Yağı 967,

küçük ve büyük çaplı silahların yağlanmasında, aynı zamanda korunmasında, tüm temizlik gereksinimlerini karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Tüm zor iklim koşullarında kullanılabilen ETS- Silah Yağı 967 ( -69°C ile +176°C ), ozon tabakasına zarar veren bileşenler içermez. Ürün California temiz hava yasası olan VOC gereksinimlerini karşılamaktadır.

ETS – Silah Yağı 967 sadece Silah mühimmatı kullanımı

için değil, aynı zamanda endüstriyel ekipman bakımı, otomotiv, havacılık, denizcilik, genel tesisat bakımı ve birçok geniş uygulama çeşitliliğine sahiptir, son derece etkili olduğunu tüm dünya da savuma sanayinde ve silah üretici şirketlerine kanıtlamıştır.

ETS silah yağı 967

Hafta içi Pazartesi- Cuma günleri arası saat 9.00 – 18.00 arası ve Cumartesi saat 9.00 – 14.00 arası

Telefon 0216 606 0666 arayarak, ayrıca iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimize kısa bir E-posta yazarak ürün listemizi talep edebilirsiniz. Ayrıca www.etsinternational.com.tr adresinden ürün kataloglarımıza rahatlıkla ulaşabilir ve ürün kataloglarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şirketimizin  iletişim formunu doldurarak kısa açıklama ile ayrıca E-posta yoluyla İlgilendiğiniz ürün hakkında bilgi vererek GBF (Güvenlik Bilgi Formu) talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde tarafınıza istemiş olduğunuz GBF (Güvenlik Bilgi Formu)  E-posta yoluyla ulaştırılacaktır.

Şirketimizin mevcut kurumsal kullanıcılarımızın hakkında ayrıntılı bilgiler ETS International şirketimizin ana websitesinde ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Link adresine tıklayarak kurumsal referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayilik hakkında şirketimizle mutlaka  E-posta yoluyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şirketinizin öz geçmişi hakkında bilgi ve mevcut müşterileriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bayiliğini istemiş olduğunuz şehrin kriterlerini yerine getirmeniz durumunda ön anlaşma yapılabilir ve ilerleyen süreçte bayilik anlaşması yapılır.