Hakkımızda

Uzman Kadromuz

Sitemize Hoşgeldiniz, ETS uzman kadrosuyla tüm temizlik sorunlarınıza yerinde profesyonel çözümler sunar. Temizlik problemleriniz için farklı farklı firmaları aramaktan yoruldunuz mu? Kullanmış olduğunuz temizlik ürünleri, ekipmanlarınız işinizde yeterli verimlilik alabiliyor musunuz? Uzman Kadromuz şirketinize gelip kullanmış olduğunuz ürünleri ve ekipmanları yerinde analiz eder.

Mevcut uygulamakta olduğunuz temizlik kimyasal maddelerinizi, temizlik sisteminizi, insan sağlığına risk analizi yapıp sizlere en uygun ürünü ve ekipmanı seçer. Şirketimizin profesyonel olarak oluşturmuş olduğu bu analiz sitemi, daima müşterilerimizi mutlu etmiştir.

ETS’nin sektörel bazlı profesyonel temizlik ürünleri, işinize uygun en kaliteli ekipman ve temizlik sistemi kullanarak mükemmel temizlik ve verimlilik sağlanmış olur. Değerli müşterimiz sizleride aramıza alıp mevcut sisteminizin verimlilik analizini oluşturalım. Şirketinize en uygun ve verimli çözümlerimizi sunalım.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

icon

Havacılık ve Uzay Sanayi

Havacılık ve uzay sanayisinde kullanılan ürünlerimiz, Boeing, Mc Donnell Douglas, Airbus ve Airbus Helicopters şartnamelerine

icon

Savunma Sanayi

Silah bakımı için büyük çoğunlukta CLP özellikli evrensel yağ (yağlama, temizleme, koruma) özellikle olması gerekmektedir.

icon

Bina İnşaat AVM

Kompozit Panel temizliğinde, genellikle ülkemizde gereken önem gösterilmemektedir. Aslında konunun nekadar önemli ve hassas olduğunu

icon

Güneş Panel – Photovoltaik

Türkiye’de bulunan 1644 Güneş Enerji Santralinin toplam

icon

Otomotiv Transport Lojistik

Genellikle otomobil temizlik ve bakım ürünlerinde ucuz ürün olma şartları müşteri ve kullanıcı tarafından aranmakta olan ilk şarttır.

Temizlik ve hijyen
Kurumsal Otel Sağlık

Hastane, Otel ve Uçaklarda temizlik ve hijyen profesyonel yapılıyor mu ?

Endüstri ve Sanayi

kullanılan ve kullanılması gereken endüstriyel temizlik ürünlerin

Gaz rafineri Petro ürünleri
Gaz Petrol Tanker Rafineri

Gaz, Rafineri, Petrol Tanker Sanayisinde, kullanılan

Temizlik Ekipmanları

Temizlik sektöründe en önemli maddelerin başında profesyonel temizlik maddesi ve temizlik ekipmanı gelmektedir.

Board of Management

 • Nasir Saleem Khokhar

  YÖNETİM KURULU - ULUSLARARASI HAVACILIK ÜRÜN MÜDÜRÜ

 • Hüseyin Eryetli

  Hüseyin Eryetli

  Yönetim Kurulu - Almanya Bölge Müdürü

 • Kadir Ardıç

  Kadir Ardıç

  Yönetim Kurulu Proje Geliştirme Finans Müdür

 • Adem ARDIÇ

  Yönetim Kurulu - Genel Müdür

 • O. Nuri BOZKURT

  Yönetim Kurulu Ankara Bölge Müdürü

Ülke insanımızın refahı için, altyapı, ekonomi, fırsat eşitliliği ve istihdamı pozitif yönde etkilemek için büyük bir özveri ve gayretle çalışılması gerektiğne inanıyoruz. Paydaşlarımızın çıkarlarının her aşamada en iyi temsil edilmesini sağlarken, projelere yaklaşımımızla proaktif olma konusunda gurur duymaktayız.

Değerlerimiz konusunda ciddiyiz. Bu değerler bağlamında, tüm projenizi kapsamlı şekiide müşteri odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Anlayışımız, verimliliğe odaklı, riskleri önceden tespit ederek önleyici yaklaşımlar geliştiren proaktif bir anlayıştır. İş yapış biçimimiz, tüm kaynaklarımıza bakış açımız bu odaktan hareketle şekillenmektedir. Tüm çalışmalarımız, sınırlı kaynakları etkin ve verimli bir şekilde değerlendirerek sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değer üretebilme amacını taşımaktadır.​

Kaynaklarımızı daha verimli kullanmak ve bir yandan sorumlu ve kalıcı işletmeciliğin bir gereğiyken ayrıca sorumlu vatandaşlık görevimiz olarak görmekteyiz. Dünyamızın bize sunmuş olduğu her türlü kaynakları kullanırken, özenli davranarak dünyaya, doğaya, insanlığa, gelecek nesillere ve ülkemize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görmekteyiz.

Birinci önceliğimiz emniyetli ürün üreterek müşterilerimize sunmaktır. Tüm çalışma aşamalarımızda birinci kural olarak uygulamaktayız. Çalışanlarımızın, yüklenicilerimizin, müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların refahını korumak için her bir çalışanımız kişisel ve mesleki sorumluluk taşımaktadır.

Amaçımız müşterilerimizin beğeni ve gereksinimlerini daha iyi anlamak ve rakiplerimizden çok daha kaliteli ürün ve hizmeti kendilerine sunmaktadır.
Tüm çalışmalarımızı ve üretimizi bu fikir ve anlayış üzerine inşaa etmekteyiz.

İş dünyamızın toplumsal beklentileri, ihtiyaçlarının karşılanmasında, çağımızın bize yüklemiş olduğu sosyal, ekonomik ve çevresel sorumluluklarının çözümüne ilişkin çok daha bütüncül kişisel sorumluluk üstlenilmesi gerektiğine inanmaktayız.

“Ekonomik kalkınma, Türkiye’nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir.”
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
“Kalitemiz asla bir tesadüf değildir, daima akıllı düşüncemizin ve çalışmamızın sonucudur.”
ADEM ARDIÇ
 • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
 • ADEM ARDIÇ