Hakkımızda ve Gizlilik

ETS INTERNATIONAL TURKEY HAKKINDA

2012 yılında ETS International Turkey –
ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD ŞTİ adı altında temelleri atılmıştır. Şirketmizin Genel Merkezi Istanbul’dur ve Yüzde %100 Türk sermayesiyle Sayın Adem ARDIÇ tarafından kurulmuştur.

Dünyada ve Türkiye ‘ de öncü Şirketler tarafından kabul gören ürünlerimiz, 2013 yılı itibarıyla webshop ( E-TICARET) sistemi sayesinde, piyasadaki tüm Profesyonel ve bireysel müşterilerimize 24 saat boyunca istedikleri zamanda alışveriş olanağı sağlamaktadir. Keyifli alışverişler dileriz.
“Amacımız tehlikeli, toksik, ölümcül olan  ürünleri çevre dostu, güvenli ve ekolojik olan ürünlerle değiştirmektir.

ETS ürünleri REACH TÜZÜĞÜ ile uyumludur.

REACH, kimyasal maddelerin güvenli kullanımına (EC1907/2006) ilişkin Avrupa Topluluğu Yönetmeliğidir. REACH kimyasal maddelerin kaydını, değerlendirilmesini, iznini ve yasaklanması ile ilgilenir. Kanun 1 Haziran 2007 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

ETS’nin ürettiği ürünler, şirketinizin çevreye duyarlı marka imajını güçlendirecektir. ETS marka oluşumunuzda, tüm bilgi birikimiyle ve çevresel ürün yelpazesiyle sizlere destek olur.

Uzun yıllardan beri edinmiş olduğumuz, bilgi, tecrübe ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin hertürlü ihtiyaçlarında çözüm olarak sizlere  sunmaktan  büyük mutluluk duyarız.

GİZLİLİK & GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

www.cleanermarkt.com,  adresine kayıtlı Üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve Üyelerin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

Firmamızın Gizlilik Sözleşmesi;

1. ETS, web sitesinde, web shop ve ürün kataloglarında yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. ETS gerekli gördüğü zamanlarda katalogda yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla özelliklerinde, tasarımlarında ve malzemelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde ETS’nin fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde ETS’nin kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı ETS ’ye hiçbir sorumluluk atfedilemez. ETS söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar. Kullanim hataları sonucu meydana gelecek hasar ve zarardan ETS sorumlu değildir.

2.E-bültene üye olurken edinmek istediğimiz bu bilgiler, ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve e-bültene abone olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır. Onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır. İstediğiniz takdirde, bülten üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Sözü geçen tüm bu işlemler ve sizinle iletişimde olmamız için vermiş olduğunuz e-posta adresinizin geçerli bir posta adresi olması gerekmektedir.

3.Firmamız kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden bazı formlar yolu ile siteden talep etmektedir. Firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanan bu bilgiler, (dönemsel promosyonlar, çeşitli kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri/kullanıcı profili “kategorizasyonu” çalışmalarında) sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

4.Firmamız üyelik formlarından topladığı bazı bilgileri, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de kesinlikle satmamaktadır.

5.Firmamız e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kullanıcıya ait bu kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek müşteri ilişkileri platformunda yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu alanda yapıan sayfa bazlı kullanıcı hareketlerine ait istatistiksel veriler, firmamız müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla firmamız iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

5.1 Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile www.silahtemizlik.com ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

5.2 Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

5.3 Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

5.4 Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5.5 Sitemizden yaptığınız alışverşlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

5.6 Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Firmamızın Güvenlik Sözleşmesi;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

www.cleanermarkt.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir,bu nedenler arasında başlıcaları;

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 
2. Kart numarasını hatalı girmeniz, 
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, 
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

ETS International Group
ETS EKOLOJIK TEKNOLOJIK TEMIZLIK ÇÖZÜMLERİ LTD STI
Vezirköprüsü Caddesi, Ordu Sokak No 15A  TR34880 Istanbul – Kartal Türkiye
Istanbul Ticaret Odası Sicil No 826248 | Yenikapı V.D. Vergi No: 3810440177
Tel: +90 (0) 216 606 0 666 | Fax: +90 (0) 216 606 2 141 |
Yönetim Kurulu: Kadir ARDIÇ | Adem ARDIÇ |
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür: Adem ARDIÇ