Teslimat Süreleri

TESLİMAT BİLGİLERİ

1 günde teslimat yaptıgımız iller

● Adana● Bilecik● Düzce● Kastamonu● Manisa● Afyon● Bolu● Edirne● Kayseri● Sakarya● Ankara● Burdur● Eskişehir● Kırıkkale● Tekirdağ● Antalya● Bursa● Isparta● Kırklareli● Uşak● Aydın● Çanakkale● İstanbul● Kocaeli● Yalova● Balıkesir● Çankırı● İzmir● Konya● Zonguldak● Bartın● Denizli● Karabük● Kütahya

2 günde teslimat yaptıgımız iller

● Adıyaman● Çorum● Iğdır● Muş● Ş.Urfa● Ağrı● Diyarbakır● K.Maraş● Nevşehir● Şırnak  ● Aksaray● Elazığ● Karaman● Niğde● Tokat● Amasya● Erzincan● Kars● Ordu● Trabzon● Ardahan● Erzurum● Kilis● Osmaniye● Tunceli● Artvin● Gaziantep● Kırşehir● Rize● Van● Batman● Giresun● Malatya● Samsun● Yozgat● Bayburt● Gümüşhane● Mardin● Siirt● Bingöl● Hakkari● Mersin● Sinop● Bitlis● Hatay● Muğla● Sivas

Surat Kargo, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl / ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır, ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen Tablo Kargolarınızın il Merkezlerine varış süresidir.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri gönderilecektir.Kısaca Yurtiçi Kargo şubeleri arasında aynı il veya iller arasında olan her gün teslimat yapılan adresler kapsamında 600 km’ye kadar 1 iş günü, 600 km üstü mesafelerde 2 işgünü şeklinde standart teslim süreleri dahilinde sunulan gönderi hizmetidir.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Faturanız siparişiniz ile birlikte gönderilecektir.